Privātā pirmsskola "Punktiņš"
Zaļo Punktiņu ziņas
.

Pirmsskola    l    Sākumskola    l   Valmieras filiāle  l    Mūsu foto  l    Kontakti

Šonedēļ Zaļie Punktiņi pētīja sveces. Izzināja sveču un sērkociņu lietošanas noteikumus. Iemācījās dziesmu par sērkociņiem. Noskaidroja sveču īpašības: ģeometriskā forma, ģeometriskais ķermenis, krāsa, smarža, faktūra, materiāls, pielietojums. Paldies ikkatram, kurš atnesa uz skoliņu kādas formas sveci! Punktiņi ar zīmuli rakstīja ziemas rakstus un attīstīja prasmi ar krāsu zīmuļiem precīzi izkrāsot atšķirīgus sveču pārus. Savienoja punktus un vilka taisnas līnijas, attīstot prasmi lietot lineālu. Secībā līmējot izgrieztos dzejoļa vārdus, attīstīja uzmanību un lasītprasmi, kā arī prasmi griezt ar šķērēm un akurāti līmēt.

Lielumus un secību bērni mācījās, līmējot dažādas garuma aplikācijas papīra sveces. Katram Zaļajam Punktiņam tapa ģeometrisko figūru grāmata. Joprojām katrs Zaļais Punktiņš mācās ievērot ētikas Zelta likumu: "Nedari otram to, kas pašam nepatīk!" - ievērojot robežas (iztikt bez grūstīšanās, atbalstīšanās, aizskaršanas vārdos utml.). Šonedēļ arī iemācījāmies latviešu tautas rotaļu "Saule un Mēness".

Nākamnedēļ turpinām nest dažādas sveces (želejas, eļļas, stearīna, baznīcas, trīsstūra un daudzstūra prizma, kubs, resns konuss). Ceturtdien, 07.02., dienas vidū Punktiņiem plānojas sveču darbnīca.

Vecākus aicinām kancelejā pārbaudīt viesmākslinieku pasākumiem iemaksāto naudas summu.
Ieteikums: trīs vakaru apmācības tiešsaistē pozitīvai bērna rakstura audzināšanai. Sīkāk: karpachoff.com

Priekpilnu Sveču dienu ikkatrā Zaļo Punktiņu ģimenē!
Skolotājas Aiga un Līga