Privātā pirmsskola "Punktiņš"
Zaļo Punktiņu ziņas
.

Pirmsskola    l    Sākumskola    l   Valmieras filiāle  l    Mūsu foto  l    Kontakti

Ar svētbrīdi Sv. Annas baznīcā sākts Adventa jeb Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Šonedēļ esam vairāk iepazinuši dzīvnieku pasauli - protam atšķirt mājdzīvnieku ģimenes un meža dzīvniekus. Ar burtiem skaņojām dzīvnieku nosaukumus. Apgūtais attēlots A3 formas mākslas darbos, izmantojot kombinēto tehniku (krītiņi, akvarelis, zīmuļi, aplikācija). Iemācījāmies arī rotaļu par vilku un kazu - "Adiet bērni". Vēl iepazinām skaitļa 3 sastāvu (trīs; viens un viens un viens ir trīs; viens un divi ir trīs; divi un viens ir trīs).

Ar lielu prieku saņēmām pašvaldības Ziemassvētku dāvanu - Jelgavas teātra izrādi "Sniegbaltīte un septiņi rūķīši"! Zaļie Punktiņi gatavojas svētku eglītes pasākumam, kas notiks šā gada 18.decembrī. Ar bērniem vienojāmies, ka kājās vilksim melnas deju čības (češkas), mugurā - apģērbs pelēkos toņos ar kādu krāsainu akcentu. Uz nākamo nedēļu aicinām atnest krāsaino spīdumu līmes (3 gab.) un, kurš vēl nav to izdarījis - zobu birstes.

Piektdien, 14.decembrī, Punktiņa bērni dodas braucienā uz mežu pēc lielās svētku egles, tādēļ par autobusu ir jāmaksā 3.00 €/pers.


Lai otrās Adventa sveces aizdegšana jūsu mājās ir priecīgs un svētīgs notikums!
Skolotājas Aiga un Līga