Privātā pirmsskola "Punktiņš"
Violeto Punktiņu ziņas

   
Pirmsskola    l    Sākumskola    l   Valmieras filiāle  l    Mūsu foto  l    Kontakti

Ar svētbrīdi Sv. Annas baznīcā, iededzot 1.adventa sveici vainagā, iesākās šī nedēļa. Mācījāmies izprast Adventa nozīmi, sagaidot Ziemassvētkus. Ziemassvētku ieskaņā noskatījāmies ļoti skaistu izrādi par septiņiem rūķīšiem un Sniegbaltīti, un saņēmām pirmo dāvanu no Ziemassvētku vecīša Jelgavas k.n.

Šonedēļ atklājām arī peldēšanas apmācību sezonu, 10 reižu garumā "Kāpēcīšu" peldbaseinā. Vecākiem par autobusu jāmaksā kancelejā 15 eiro. Aktīvi sākam gatavoties mūsu svētku pasākumam "Cirks Ziemassvētkos", tādēļ lūgums visiem nekavēt skoliņu. Par tērpiem un lomām Ziemassvētku uzvedumam skat. iepr. ned. ziņās. Meitenēm tērpiem klāt vēl ir tilla auduma svārki!!! Nākošās nedēļas piektdienā,

14.12., pl. 09:00 kopā ar Meža fakultātes studentiem dodamies uz mežu mācīties par to, kas jāievēro, lai varētu nocirst egli Ziemassvētkiem. Būs iespēja sagādāt mazu eglīti arī mājām. Par autobusu jāmaksā 3.00 €/pers. Nikolas tētis ir apsolījis sagādāt egli mūsu skoliņas zālei - svētku pasākumiem, lai varētu to izrotāt jau nākošajā nedēļā. Gatavosim apsveikumus, tādēļ ir nepieciešami dažādi spožumiņi to rotāšanai. Bumbuļu pagatavošanai vajadzīga balta dzija. Paldies visiem, kas šīs lietiņas jau sagādājuši!

Iededzot 2.sveci Adventa vainagā, jaukas jums brīvdienas!
Skolotājas Inita un Jana