Sākumskola
"Punktiņš"
Pirmsskola    l    Sākumskola    l   Valmieras filiāle  l    Mūsu foto  l    Kontakti

Sākumskola "Punktiņš
Privātā pamatskola "Punktiņš" ir akreditēta vispārējās izglītības iestāde, kurā darbosies 1.-6. klase. Jaunā "Punktiņa" pamatskola  darbu uzsāka 2015. gada 1. septembrī.  2017./2018. m.g. darbu uzsāks jau pirmās trīs klases. Skola ir atvērta no plkst .8-18.

Bērniem piedāvājam alternativu izglītību: valstī noteiktā pamatskolas programma tiek realizēta, izmantojot Montesori materiālus un metodes.

Mācību procesu bagātina Montesori pedagoģiskie principi: ar bērna paša pieredzi, praktiskajiem darbiem, sociālajiem kontaktiem, pētījumiem un vērojumiem uztvert un izprast zināšanu kopumu atbilstoši valsts standarta un mācību programmu prasībām.

- pamatskolas programma ir akreditēta,
- ir skaistas, mājīgas telpas O.Kalpaka ielā 14,
- ir mīļi, bet prasīgi skolotāji,
- ir pedagoģiskā vīzija par to, kādai jābūt skolai,
- ir vecāki, kas atbalsta skolas darbības modeli, Montessori pedagoģijas metodes.

Skola ievīs savu krāsainu dzīparu Jelgavas izglītības sistēmā. Klases būs maziņas- līdz 14 bērniem. Tas dos iespēju attīstīt katra individuālās vajadzības. Mācīšana un mācīšanās, iekļaujot arī bērna patstāvīgu mācīšanos, notiks vienlaidus procesā.

Bērna zināšanas, prasmes un iemaņas tiks regulāri diagnosticētas. Tas dos iespēju arī vecākiem vērot un vērtēt bērna attīstības ritumu un veidošanos.

Bez tam- esam iecerējuši pastiprināti pievērsties valodu apmācībai - vismaz trīs svešvalodas. Mazam valodu apguve padodas viegli. Šodienas dzīve faktiski jau izvirza prasību katram jaunam cilvēkam zināt vismaz trīs svešvalodas.

Uz sadarbošanos!