Mīlestības pilna vide bērna harmoniskai attīstībai

Šī nedēļa iesākās ar jauku ekskursiju V. Plūdoņa muzejā, kur bērni nostiprināja iegūtās zināšans skoliņā, kā arī guvām ieskatu jaunajā tematā “Rudens mežā”.

Paldies vecākiem par individuālajām sarunām, kuras bija šajā nedēļā. Gaidīsim ciemos arī visus pārējos vecākus! 🙂

Nākošajā nedēļā,  06. novembrī plkst.9.30  mūsu skoliņā plānojam ” Talantu koncertu”, kurā katrs Zaļais Punktiņš aicināts parādīt citiem savu īpašo talantu, ar kuru savus draugus iepriecināt un pārsteigt. Vēl ir nedēļa, lai savu priekšnesumu mājās sagatavotu! 

Tā kā straujiem soļiem jau tuvojas novembris, tad aicinām katru ģimeni atnest  3 vēja sveces stikla ietvaros- 1 baltu, 2 sarkanas, jo mūsu skoliņas pagalmā veidosim Latvju rakstu zīmi. Sveces lūgums atnest līdz 13. novembrim.

Mājās uzdevums- brīvdienās izveidot herbāriju kastaņas un pīlādžu lapai. 

  Baudīsim jauko rudeni parkā, mežā, vērojot dabu, atpazīstot kokus! 🙂 

             skolotāja Zanda un Līga