Mīlestības pilna vide bērna harmoniskai attīstībai

Visas Punktiņa ziņas

Iemūžināti mirkļi par notikušo, ziņas par to kas vēl būs.

Lepojamies!!!

Lepojamies!!!

Lepojamies un apsveicam mūsu skolas 6.klases skolēnus Kristīni Štrausu un Krišjāni Junkeru! Kristīnes dzejolis “Vīruss” un Krišjāņa dzejolis ” Brīnumainā maģija” iekļuvuši biedrības ” Ascendum” izdotajā dzejas gadagrāmatā ” Garā pupa”. Veiksmi un radošu lidojumu mūsu jaunajiem prātiem arī turpmāk👏
https://www.delfi.lv/kultura/news/books/izdota-bernu-dzejas-gadagramata-gara-pupa.d?id=52470927&fbclid=IwAR28D-gQjPC8K5MI0DcinhleBoyRzplznglp257cM7thXdXVNYNL7nlt3bk

lasīt vairāk

Ģimeņu sadraudzības pasākums ”Miķeļdiena” 20.septembrī.

Labdien mūsu mīļās ģimenes!

Pavisam drīz jau klāt mūsu pirmais šī gada ģimeņu sadraudzības pasākums “Miķeļdiena”. Gaidīsim visas ģimenes 20.septembrī “Vecbajāros” (skolotājas Vinetas mājas pagalmā), uz kopīgu kāpostu šķeterēšanu un skābēšanu, kopīgām rotaļām, bagātīgu pusdienu galdu un visradošāko šī pasākuma daļu – Miķeļdienas tirdziņu! Pašu saskābētos kāpostus, Mārtiņdienā štovēsim un liksim galdā.
Bērni skolā jau pamazām sāk gatavoties Miķeļdienai, un mūsu aicinājums ir atbalstīt bērnus un kopīgi pagatavot kādas preces Miķeļdienas tirdziņam. Tirdziņš mūsmājās notiek kā andelēšanās, tātad BEZ naudas – preces tiek iemainītas un andelētas kā nu kurš prot!

lasīt vairāk

Aktuāli! Vecāku sapulce 27.augustā.

Šā gada 27.augustā aicinām visus “Punktiņa” sākumskolas skolēnu vecākus uz sapulci, kuras laikā iepazīstināsim ar svarīgāko un aktuālāko informāciju jauno mācību gadu uzsākot.
Pulksten 17.00 aicinām 2.-6. klases vecākus.
Pulksten 18.00 aicinām 1. klases vecākus.

lasīt vairāk