Mīlestības pilna vide bērna harmoniskai attīstībai

Pasākums,  pirmās novembra nedēļas nogalē, mūsu skoliņas kamīnzāli jau ieskandināja svētku noskaņā.  Zilie, Zaļie un Violetie Punktiņi viens otru iepriecināja, parādot savu vislielāko talantu Talantu koncertā.

Vārdos neizsakāms prieks par katru no mūsu lielajiem, atbildīgajiem, ļoti talantīgajiem bērniem! Mīļie vecāki, Jūs tiešām varat lepoties!!! Paldies, par Jūsu atbalstu priekšnesumu sagatavošanā! Nākošās nedēļas pirmdienā- 09.11., turpinot tematu” Mana zeme Latvija”, iesim ķekatās, Mārtiņdienas svinībās.

Katram nepieciešama Latviska maska. 11.11. atzīmēsim Lāčplēša dienu. Ceturtdien plānojam doties pie Lāčplēša pieminekļa un pirmā Latvijas prezidenta J. Čakstes pieminekļa, lai labāk izzinātu Latvijas vēsturi.

Gatavosimies arī Latvijas dzimšanas dienas pasākumam, kurš mūsu skoliņā notiks 16.11.! Jau nākošajā nedēļā nesam 3  vēja sveces, stikla ietvaros( 2 sarkanas, 1 baltu) svētku noformējumam.

Pateicos par Jūsu veltīto laiku individuālajām sarunām. Domāju, ka tās bija ļoti vērtīgas mums visiem! Zināmu apstākļu dēļ, tiek, uz laiku, atceltas keramikas pulciņa nodarbības!

Lūgums, kopā ar bērnu, pārskatīt apģērbus atrasto lietu grozā, mūsu garderobē!!!( sakrājies ļoti daudz)

            Lai katrā ģimenē rudenīgi krāsainas, veselīgas brīvdienas!

                      Jūsu skolotāja Inita un Jana